Ciekawe miejsce na weekend pod Warszawą

IMPREZY RODZINNE

Nosselia to miejsce, które umożliwi Państwu organizację tak ważnych wydarzeń jak wesela, chrzciny, komunie, rocznice, urodziny, pikniki oraz inne rodzinne imprezy okolicznościowe. Uroczystość zorganizowana w malowniczej scenerii Nosselii na długo pozostanie w Państwa pamięci.

Świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy hotel pod Warszawą oraz moc atrakcji dla całej rodziny, osób chcących wypocząć aktywnie, jaki również zrelaksować się w otoczeniu przyrody.

Wesela organizujemy zarówno w Hotelu Nosselia, Starej Szkole, Restauracji „Weranda” (gdzie możemy pomieścić ok. 130 osób), jak i w plenerze pod Dużą Wiatą dla 150 osób.

Wiata mieści się w romantycznym otoczeniu jeziorka z jednym najlepszych łowisk karpiowych. Na okolicznych terenach można rozpalić ogniska i grille. Gości weselnych przewozimy po terenie naszymi bryczkami. Zaproszonym na uroczystość osobom oferujemy pokoje w specjalnych cenach, a nowożeńcom apartament w luksusowym Domu Jeździeckim.

Komunie i mniejsze imprezy proponujemy zorganizować w Rybaczówce, Starej Szkole, pod Wiatą lub w Restauracji Weranda, a także w ogrodzie. Zaproszeni goście mogą spacerować na łonie natury po rozległym terenie rekreacyjnym, a dzieci korzystać ze specjalnie przygotowanego placu zabaw.

Niezwykłe wydarzenia rodzinne wymagają odpowiedniej oprawy! Nasze stylowe wnętrza oraz malowniczy teren dodadzą charakteru każdej imprezie.

NA DŁUŻEJ W NOSSELII

Nosselia to nie tylko spotkania okolicznościowe, ale również wspaniałe miejsce do spędzenia wolnego czasu wraz z całą rodziną. Pobyty weekendowe, ferie czy wakacje to nasze podstawowe pakiety pobytowe, które wyróżnia dbałość o najmłodszych gości. Rozbudowany program animacji prowadzonych pod okiem najlepszych specjalistów z naszego Działu Sportu i Rekreacji to oferta, która cieszy się uznaniem wszystkich tych, którzy mieli okazję z niej skorzystać. Zapewniamy najlepsze atrakcje dla dzieci w okolicach Warszawy!

Formularz Kontaktowy