Atrakcje pod Warszawą

Disc golf to połączenie zasad golfa z rzucaniem dyskami do celu. Tak jak w golfie, należy trafić do "dołka" - w tym przypadku mającego postać metalowego kosza - w określonej liczbie rzutów. Używamy do tego dysków o różnych charakterystykach - lżejszych, cięższych, bardziej precyzyjnych, szybszych...
Disc golf to wspaniała zabawa dla każdego - zasady są proste, rzucać potrafią wszyscy, a frajda z rywalizacji jest ogromna.
Nasze pole disc golfowe to 5 "dołków" rozmieszczonych na zróżnicowanym terenie Nosselii. Zaczynamy od rozgrzewkowego, prostego rzutu na płaskim terenie, po czym przejdziemy przez coraz trudniejsze wyzwania, aż do ostatniego "dołka", gdzie na początku cel jest dla nas zupełnie niewidoczny, a na drodze dysku stoi gęsty, sosnowy zagajnik.
Przez cały czas trwania rozgrywki poruszamy się w pobliżu malowniczego jeziorka i odkrywamy zakamarki terenu wokół Hotelu Nosselia. 

Pobierz mapę naszego pola disc golfowego.

Deski terenowe pozwalają poczuć jak to jest pędzić z szybkością nawet 40km/h po każdym niemal terenie. Ponad metr długości i duże terenowe koła pozwalają z łatwością pokonywać  zróżnicowany teren. Prędkość kontrolujesz specjalnym pilotem, a skręcasz balansując tułowiem. To fantastyczna zabawa i atrakcja, której nie spotkasz nigdzie indziej! 

Tyrolka biegnąca wzdłuż jeziora z wiatraka, królującego nad naszym terenem, to okazja do rozpędzenia się do ponad 12 m/s. 130 metrów zjazdu wyzwala niezwykłą adrenalinę i gwarantuje niezapomniane emocje. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską i uprzęże w różnych rozmiarach, dlatego z naszej oferty tyrolki k. Warszawy mogą skorzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Paintball to wspaniały, zróżnicowany teren i oryginalne scenariusze. Udostępniamy także najnowocześniejsze markery firmy Tippmann. Czy trzeba czegoś więcej do udanej batalii paintballowej? Tylko Was! Zapewniamy, że paintball w okolicach Warszawy, w hotelu Nosselia, będzie czymś niezapomnianym. Przekonajcie się sami!

Gry scenariuszowe, czyli oryginalne scenariusze, ciekawe zadania i fantastyczna zabawa. W zależności od oczekiwań gości, poziom skomplikowania i rozległość gry może być bardzo różna. Dowolna jest również forma rywalizacji, może być indywidualna lub grupowa.
Gracze otrzymują mapy naszego terenu z pozaznaczanymi punktami. Na każdym z punktów muszą wykonać zadania lub rozwiązać łamigłówki. Całość pozwala odszyfrować hasło i odnieść zwycięstwo w grze. Grę tworzymy z naszych atrakcji, których mamy na naszym terenie ponad trzydzieści! 

Formularz Kontaktowy