Restauracja

Weranda

Zapraszamy do naszej Restauracji Weranda z klimatycznym kominkiem, wypełnionej rodzinną atmosferą i zapachem tradycyjnych potraw kuchni polskiej i europejskiej.
Restauracja Weranda jest położona na terenie Hotelu Nosselia. Tutaj czerpiemy inspiracje z najlepszych polskich tradycji kulinarnych, a do stworzenia naszych dań wykorzystujemy tylko naturalne produkty najwyższej jakości dokładając do nich inspiracje Szefa Kuchni. Latem smaku naszym potrawom dodają świeże zioła i warzywa uprawiane w naszym ogrodzie. Wszystkie dania przygotowujemy na miejscu, akcentując sezonowe smaki.

Oranżeria
Stanowi doskonałe miejsce zarówno na romantyczną kolację, czy też rodzinny obiad, jak również wspaniale sprawdza się jako miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych. Jako wydzielona przestrzeń od standardowej strefy restauracyjnej dodaje kameralności odbywającym się w niej spotkaniom.

Ogródek
W okresie letnim atrakcji i uroku przestrzeni dodaje letni ogródek z leżakami, hamakami i stolikami na trawie. W słoneczną pogodę ma terenie ogródka można skosztować nie tylko potraw z restauracyjnej karty, ale także przysmaków z grilla.

Menu restauracji

Ognisko

i grill

Na terenie Hotelu Nosselia znajdują się idealne przestrzenie na organizację ognisk, grilli i imprez plenerowych.
W okresie letnim przy Restauracji Weranda funkcjonuje grill z ofertą wyśmienitych kiełbas, karkówek, czy też kaszanek. W naszej ofercie znajdą Państwo również propozycje dla wegetarian w postaci grillowanych warzyw i pieczonych ziemniaczków.
W długie weekendy serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas ogniska z pieczeniem kiełbasek. To doskonała okazja na spędzenie nietypowego wieczoru ze znajomymi.