Wesela

i śluby

Wesele w wyjątkowej scenerii to gwarancja, iż ten dzień będzie należał do niezapomnianych. W Hotelu Nosselia spełniamy takie marzenia i organizujemy bajeczne wesela, zarówno te kameralne, jak również prawdziwe bale nawet dla 300 osób. To szczególne wydarzenie możemy zorganizować dla Was we wnętrzach Restauracji Weranda, Starej Szkole albo w naszym wyjątkowym Namiocie. Romantyczne otoczenie naszego obiektu a także wiele pięknych miejsc plenerowych do sesji zdjęciowych sprawiają, że Nosselia to idealne miejsce dla Was i Waszych gości, którzy mogą korzystać ze wszystkich uroków naszej okolicy.

Oferta na 2024 rokMenu okolicznościoweMasz więcej pytań?

Urodziny

i imieniny

Jeśli co roku hucznie obchodzicie urodziny lub imieniny planując wiele atrakcji dla siebie i dla Waszych gości to Hotel Nosselia będzie idealnym miejscem na ich organizację w tym roku. Znajdziecie u nas tor off road, mini zoo, łowisko, tyrolkę, paintball i inne gry zespołowe. Na koniec dnia zorganizujemy dla Państwa ognisko przy którym świetnie spędzicie czas z najbliższymi. A jeśli planujecie zakup prezentu urodzinowego dla kogoś kogo kochacie to polecamy nasze vouchery pobytowe. To będzie wymarzony prezent.

Oferta na 2024 rokMenu okolicznościowe Masz więcej pytań?

Chrzciny

Chrzciny zorganizowane w Hotelu Nosselia to na pewno będzie niezapomniany dzień dla całej rodziny. Piękny wystrój naszej restauracji i bardzo dobra kuchnia sprawią, że wspaniale spędzicie ten dzień w gronie najbliższych. Piękna okolica naszego hotelu to również doskonałe miejsce na zdjęcia do rodzinnego albumu, które będziecie mogli podziwiać w gronie najbliższych i po latach wrócić do wyjątkowych wspomnień. W Hotelu Nosselia poczujecie prawdziwą i ciepłą atmosferę dlatego polecamy się na wszystkie imprezy i spotkania rodzinne.

Oferta na 2024 rokMenu okolicznościowe Masz więcej pytań?

Komunie

Każdego roku maj to czas Pierwszych Komunii Świętych. To piękny miesiąc również w Nosselii kiedy przyroda rozkwita i robi się coraz cieplej. Zapraszamy do rezerwacji terminów na obiady komunijne. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw i atrakcje pod okiem animatora, a tych trochę starszych zapraszamy do długich spacerów i odkrywania uroków naszej okolicy.

Nasza oferta Oferta na 2023 rokMenu okolicznościowe 2023 rok Masz więcej pytań?

Formularz kontaktowy

Imię (wymagane)
Nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Telefon (wymagane)
Treść wiadomości