Wesela

i śluby

Wesele w wyjątkowej scenerii to gwarancja, iż ten dzień będzie należał do niezapomnianych. W Hotelu Nosselia spełniamy takie marzenia i organizujemy bajeczne wesela, zarówno te kameralne, jak również prawdziwe bale nawet dla 300 osób. To szczególne wydarzenie możemy zorganizować dla Was we wnętrzach Restauracji Weranda, Starej Szkole albo w naszym wyjątkowym Namiocie. Romantyczne otoczenie naszego obiektu a także wiele pięknych miejsc plenerowych do sesji zdjęciowych sprawiają, że Nosselia to idealne miejsce dla Was i Waszych gości, którzy mogą korzystać ze wszystkich uroków naszej okolicy.

Nasza ofertaOferta na 2023 rokMenu okolicznościowe 2023 rokMasz więcej pytań?

Wieczór

kawalerski lub panieński

Czy wiecie, że Hotel Nosselia to idealne miejsce na spędzenie niezapomnianego wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego? Oferujemy wspaniałe przeżycia dla wszystkich kochających spędzać czas aktywnie. W Nosselii zagracie w paintball, zjedziecie tyrolką, czy też poszalejecie na elektrycznych deskorolkach. Możemy zorganizować dla Was także gry scenariuszowe na terenie naszego obiektu. Wszystkim atrakcjom dodatkowo towarzyszą wyśmienite zakąski i napoje.

Menu okolicznościowe 2023 rokMasz więcej pytań?

Urodziny

i imieniny

Jeśli co roku hucznie obchodzicie urodziny lub imieniny planując wiele atrakcji dla siebie i dla Waszych gości to Hotel Nosselia będzie idealnym miejscem na ich organizację w tym roku. Znajdziecie u nas tor off road, mini zoo, łowisko, tyrolkę, paintball i inne gry zespołowe. Na koniec dnia zorganizujemy dla Państwa ognisko przy którym świetnie spędzicie czas z najbliższymi. A jeśli planujecie zakup prezentu urodzinowego dla kogoś kogo kochacie to polecamy nasze vouchery pobytowe. To będzie wymarzony prezent.

Nasza oferta Oferta na 2023 rokMenu okolicznościowe 2023 rok Masz więcej pytań?

Chrzciny

Chrzciny zorganizowane w Hotelu Nosselia to na pewno będzie niezapomniany dzień dla całej rodziny. Piękny wystrój naszej restauracji i bardzo dobra kuchnia sprawią, że wspaniale spędzicie ten dzień w gronie najbliższych. Piękna okolica naszego hotelu to również doskonałe miejsce na zdjęcia do rodzinnego albumu, które będziecie mogli podziwiać w gronie najbliższych i po latach wrócić do wyjątkowych wspomnień. W Hotelu Nosselia poczujecie prawdziwą i ciepłą atmosferę dlatego polecamy się na wszystkie imprezy i spotkania rodzinne.

Nasza oferta Oferta na 2023 rokMenu okolicznościowe 2023 rok Masz więcej pytań?

Komunie

Każdego roku maj to czas Pierwszych Komunii Świętych. To piękny miesiąc również w Nosselii kiedy przyroda rozkwita i robi się coraz cieplej. Zapraszamy do rezerwacji terminów na obiady komunijne. Dla najmłodszych gości przygotowaliśmy plac zabaw i atrakcje pod okiem animatora, a tych trochę starszych zapraszamy do długich spacerów i odkrywania uroków naszej okolicy.

Nasza oferta Oferta na 2023 rokMenu okolicznościowe 2023 rok Masz więcej pytań?

Formularz kontaktowy

Imię (wymagane)
Nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Telefon (wymagane)
Treść wiadomości